Loading...

Hoşgeldiniz

Firmanızı tanıtmaya mı ihtiyacınız var?

Güçlü markalar, güçlü ajansları tercih eder...

SATIN AL SİTEYİ YÖNET

NELER YAPIYORUZ?

Marka Oluşturma

Amblemden başlayarak kurumunuzu yansıtan tüm materyallerin tasarımı, marka ve ürün konumlandırma, strateji geliştirmeleri.

Web Tasarım

Modern arayüzlerle günümüzün dinamik websiteleri e-ticaret mobil uygulamalar/sosyal medya takibi ve geliştirme çalışmaları.

Konvansiyonel Reklam Tasarım

Kampanya tasarım planlama ve uygulamaları, katalog, afiş, flyer vb. basılı ürünler, dergi, tv, gazete, radyo reklamları uygulamaları.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya takibi, geliştirme çalışmaları, viral reklamlar, kampanya çalışmaları, sosyal medyayı sürekli aktif halde tutmak.

Fotoğraf Çekim ve Prodüksiyon

Firmanıza dair tüm amaçlar için profesyonel fotoğraf çekimleri, prodüksiyon ve yaratıcı çekim teknikleri uygular.

Danışmanlık Hizmetleri

Piyasa araştırması ve analizleri, satış ve pazarlama stratejilerine entegre projeler, bütçelendirme ve medya satın alma danışmanlıkları.

Bize Projenizden Bahsedin?

HAYAL ETTİĞİNİZ BİR PROJENİZ Mİ VAR? LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYIP FORMU DOLDURARAK BİZE GÖNDERİN SİZE EN UYGUN PROFESYONEL ÇÖZÜMLER ÜRETELİM. TEKLİF FORMUNU DOLDURDUKTAN SONRA SİZE EN UYGUN TEKLİF HAZIRLAYARAK TARAFINIZA GERİ DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

TEKLİF İSTE

Çalışmalarımız

MÜŞTERİLERİMİZ

Ekibimiz

Sizin Ajans'ın becerileri ve fikirleriyle bütün olmuş başarılı çalışanları...

BLOG

Bu alana konuyla alakalı genel bir açıklama yazabilirsiniz. Veya silin gitsin!

GRAFİK TASARIM NEDİR?
Grafik tasarım oldukça geniş kapsamlı bir iş koludur. Bu sebeple detaylı bir eğitim alınmadan yapılabilmesi çok da mümkün olamamaktadır. Grafik tasarımı denince akla birçok çalışma gelmektedir. Grafik tasarımda kendi içerisinde ambalaj tasarımı, reklam grafiği tasarımı ve yayın grafiği tasarımı olarak 3’e ayrılmaktadır. İyi bir tasarımcı bu 3 alanda da bilgi sahibi olmalı ve tasarım yapabilmelidir.
SOSYAL MEDYA NE İŞE YARAR?
Sosyal medya insanların güncel hayattan ve olaylardan geri kalmamasını sağlayan büyük ve aktif mecradır. Sosyal kitle etkileşimi açısından da oldukça kullanışlıdır. Sevdiğiniz bir siyasetçinin, sevdiğiniz bir yazarın direk birinci ağızdan yaptığı paylaşımlara erişilebilmektedir. Bu paylaşımlarla kişi güncel kalabilmekte ve her şeyden haberdar olabilmektedir.
DİJİTAL PAZARLAMA NEDİR?
Dijital pazarlama en basit anlamda bir firma, marka ya da ürünün dijital ortamlarda pazarlanma süreci olarak açıklanabilir. Dijital pazarlama aynı zamanda radyo, televizyon, gazete gibi geleneksel pazarlama organlarının değil internet, mobil ve diğer interaktif programların kullanıldığı bir pazarlama tekniğidir.

Başarılı Proje

Web Sitesi

Ödül

Mutlu Müşteri

İLETİŞİM

Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. İl / İLÇE

+1 234 567 89 10

info@siteismi.com

Haritayı kontrol etmek için üzerine tıklayınız!