SİZİN AJANS

Firmanızı tanıtmaya mı ihtiyacınız var?

Güçlü markalar, güçlü ajansları tercih eder...

HAKKIMIZDA

Firmanız hakkında detaylı bilgileri bu kısıma yazabilirsiniz. Firmanızın tarihçesi, vizyonu, misyonu gibi firmanızı tanıtacak içerikleri yazmanızda fayda var. Mevcut yazılarınızı dilediğiniz zaman kolayca güncelleyebilirsiniz.

Sitenize eklediğiniz her türlü yazı sizin arama motorlarında bulunma şansınızı arttıracaktır. Güncel ve özgün yazılar arama motorlarının en önem verdiği kriterler arasındadır.

Img

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmanızın ile alakalı bilgilerinize bu alanda yer verebilirsiniz. Firmanızın kalite politikasını, işleyişini yazabilirsiniz.

Veya bu alanı duyurmak istediğiniz bir haber, ilan, makale gibi içeriklerle doldurabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman bu alanı güncelleyebilirsiniz.

Sitenize eklediğiniz her türlü yazı sizin arama motorlarında bulunma şansınızı arttıracaktır. Web sitenizde güncel ve özgün yazılar bulundurmanız seo açısından büyük fayda sağlayacaktır.

Çalışmalarımız

HİZMETLERİMİZ

2005 yılında kurulan firmamız dolu dolu bir reklam ajansı olarak mutfağa girdi.

Bugün de ilk günkü heyecanla hizmet vermekteyiz.

Marka Oluşturma

Amblemden başlayarak kurumunuzu yansıtan tüm materyallerin tasarımı, marka ve ürün konumlandırma, strateji geliştirmeleri.

Web Tasarım

Modern arayüzlerle günümüzün dinamik websiteleri e-ticaret mobil uygulamalar/sosyal medya takibi ve geliştirme çalışmaları.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya takibi, geliştirme çalışmaları, viral reklamlar, kampanya çalışmaları, sosyal medyayı sürekli aktif halde tutmak.

Fotoğraf Çekim ve Prodüksiyon

Firmanıza dair tüm amaçlar için profesyonel fotoğraf çekimleri, prodüksiyon, yaratıcı ve profesyonel çekim teknikleri uygular.

Konvansiyonel Reklam Tasarım

Kampanya tasarım planlama ve uygulamaları, katalog, afiş, flyer vb. basılı ürünler, dergi, tv, gazete, radyo reklamları uygulamaları.

PR ve Organizasyon

Basın kitlerinin ve bültenlerinin hazırlanması, sponsorluk projeleri, medya takibi, görsel, işitsel ve dijital medyada haber oluşturulması.

Fuar Stand Tasarım

Fuar standlarından taşıt kaplamalara, bina giydirmeden kent mobilyalarına kadar tüm outdoor ürünlerin tasarım ve uygulamaları.

Danışmanlık Hizmetleri

Piyasa araştırması ve analizleri, satış ve pazarlama stratejilerine entegre projeler, bütçelendirme ve medya satın alma danışmanlıkları.


Notice: Undefined index: team in /home/sitetiko/domains/demo.sitetiko.com/public_html/tikoPlus-12/page/main/html.php on line 168

Bize Projenizden Bahsedin?

Hayal ettiğiniz bir projeniz mi var? Lütfen aşağıdaki butona tıklayıp formu doldurarak bize gönderin size en uygun profesyonel çözümler üretelim. Teklif formunu doldurduktan sonra size en uygun teklif hazırlayarak tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Teklif İste

ÇALIŞMALARIMIZ

Müşterilerimize sunduğumuz çalışmalardan bazıları. Siz de kurumsal müşterilerimiz gibi bizi tercih edin kârlı çıkın!

BLOG

Grafik Tasarım Nedir?
Grafik tasarım oldukça geniş kapsamlı bir iş koludur. Bu sebeple detaylı bir eğitim alınmadan yapılabilmesi çok da mümkün olamamaktadır. Grafik tasarımı denince akla birçok çalışma gelmektedir. Grafik tasarımda kendi içerisinde ambalaj tasarımı, reklam grafiği tasarımı ve yayın grafiği tasarımı olarak 3’e ayrılmaktadır. İyi bir tasarımcı bu 3 alanda da bilgi sahibi olmalı ve tasarım yapabilmelidir.
Sosyal Medya Ne İşe Yarar?
Sosyal medya insanların güncel hayattan ve olaylardan geri kalmamasını sağlayan büyük ve aktif mecradır. Sosyal kitle etkileşimi açısından da oldukça kullanışlıdır. Sevdiğiniz bir siyasetçinin, sevdiğiniz bir yazarın direk birinci ağızdan yaptığı paylaşımlara erişilebilmektedir. Bu paylaşımlarla kişi güncel kalabilmekte ve her şeyden haberdar olabilmektedir.
Dijital Pazarlama Nedir?
Dijital pazarlama en basit anlamda bir firma, marka ya da ürünün dijital ortamlarda pazarlanma süreci olarak açıklanabilir. Dijital pazarlama aynı zamanda radyo, televizyon, gazete gibi geleneksel pazarlama organlarının değil internet, mobil ve diğer interaktif programların kullanıldığı bir pazarlama tekniğidir.

İLETİŞİM

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde geri-dönüş sağlanacaktır.

Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad.
İl / İLÇE

0 212 345 67 89

Haritayı kontrol etmek için üzerine tıklayınız!